Retailer of the Year 2018

Retailer of the Year Awards Retailer of the Year Awards

Nagroda „Retailer of the Year –
Wybrany przez dostawców”

jest jedynym wyróżnieniem na rynku przyznawanym sieciom detalicznym i hurtowym przez ich dostawców. Jej celem jest wyróżnienie sieci detalicznych oraz hurtowych, działających w poszczególnych formatach na polskim rynku. Szczególnie takich z którymi producentom FMCG najbardziej opłaca się współpracować. W kolejnej edycji nagroda Retailer of the Year’ dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach, zostanie ponownie przyznana na podstawie badań przeprowadzonych przez renomowaną firmę badawczą AC Nielsen.

Badania zostały zrealizowane w 5 kategoriach:

Sieci Multiformatowe (duże formaty)
Zwycięzca Carrefour Polska
SUPERMARKETY
Zwycięzca Dino
SKLEPY MAŁEGO FORMATU
Zwycięzca Żabka
Hurtownicy i Dystrybutorzy
Zwycięzca Selgros
DYSKONTY
Zwycięzca Biedronka

W wyniku przeprowadzonych badań została wręczona nagroda główna:

RETAILER OF THE YEAR 2018
WYBRANY PRZEZ DOSTAWCÓW

Zwycięzca Żabka

LAUREACI GALI RETAILER OF THE YEAR 2018:

KOMENTARZE

„Nagroda Retailer of the Year w kategorii Supermarket jest dla nas szczególnie ważna z dwóch powodów: przyznają ją nasi partnerzy biznesowi - dostawcy, a badanie realizowane jest przez prestiżowego gracza firmę Nielsen. Dziś jesteśmy jedną z najszybciej rosnących sieci marketów spożywczych w Polsce. Tempo rozwoju zawdzięczamy naszym klientom – tym, którzy regularnie robią zakupy w Dino, jak i nowym, na których zaufanie cały czas pracujemy.”
Szymon Piduch, Prezes, Dino Polska
„W imieniu całego zespołu Carrefour chciałbym podziękować za przyznanie nam tej nagrody. To dla nas znak, że naszą współpracę z dostawcami charakteryzuje wysoka jakość, którą doceniają nasi partnerzy biznesowi. Cieszymy się, że praktycznie każdego roku dostawcy wyróżniają nas w konkursie „Retailer of the Year”. Również w tegorocznej edycji plebiscytu - w kategorii „Sieci Multiformatowe” - zostaliśmy przez nich docenieni m.in. za współpracę przy rozwoju biznesu, warunki handlowe czy współpracę w łańcuchu dostaw.
Carrefour operuje w Polsce w 5 formatach - hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe i specjalistyczne, a także sklep internetowy. Ta różnorodność formatów pomaga nam zbudować – we współpracy z dostawcami - silną ofertę zarówno w dużych sklepach, jak i mniejszych konceptach. Dzięki temu wspólnie odpowiadamy na potrzeby współczesnych konsumentów, oferując im szeroką gamę produktów, szybkie wygodne zakupy i wyjątkowe doświadczenie zakupowe.
Raz jeszcze dziękuję za to wyróżnienie. Mam nadzieję, że w nadchodzących latach nasza współpraca z dostawcami będzie równie owocna.”
Christophe Rabatel, CEO, Carrefour Polska

PARTNERZY KONKURSU

Partner nagrody
Partner merytoryczny

Consulting Partner

Partner Merytoryczni

Partnerzy Sceny Głównej

Partner Złoty

Partnerzy Business Stage

Partner Złoty

Partner

Partnerzy Łańcucha Dostaw

Partner Złoty

Partner Merytoryczny

Partner Srebrny

Partner

Partnerzy Innowacji

Partner Złoty

Partner Srebrny

Partner

Partnerzy Start-up

Partner

Partnerzy Convenience Retailing

Partner

Partnerzy Private Labels

Partner Złoty

Partner

Partner Retailer of the Year

Partner Gali

Partnerzy Sustainability

Wystawcy

Wydarzenie Partnerskie

Partnerzy Medialni